Ministr Kalousek a jeho"výkon"při obhajobě.

16. 07. 2012 | † 15. 02. 2013 | kód autora: 0Kx

A je to tady.Vlastička byla vydána k trestnímu stíhání.Budiž jí připsáno k dobru alespoň to,že se vzdala postu mítopředsedkyně sněmovny.Samozřejmě že je to málo a obyčejný člověk by po ní přeci jen chtěl daleko víc.Nejlépe by bylo,pokud by se vytratila z  veřejného života.Jenže to by pro ní asi bylo dost nepředstavitelné.Přeci jen se po dvaceti letech v politice vrátit do normálního života by byl asi veliký šok.Z druhé strany jako právnička by se snad o své živobytí bát nemusela.

Nebudu zde rozebírat její vinu či nevinu,ale jsem si vědom toho,že paninka už navěky bude spojována s causou CASA a že už nikdy nebude v očích veřejnosti tou čistou političkou,jak si jí (alespoň někteří) idealizovali.Osobně spíše vidím její trapné výkony v pěveckých show v televizi a jen doufám,že nyní by se mohla rozezpívat i před vyšetřovateli alespoň tak,jak šaškovala před Georgem Bushem.Za to se jako občan České republiky dodnes ostatně stydím i já.

Nakonec ale o tom jsem dnes ani psát nechtěl a tahle věc mě NAŠTVALA už před lety.Nechám tedy hudební talent paní Parkanové být a obrátím se k tomu,co jsem vlastně chtěl říct.

Docela poctivě jsem dnes sledoval výkony jednotlivých poslanců v parlamentu ohledně vydání k trestnímu stíhání polsankyně Vlasty Parkanové a zaujal mě vskutku heroický výkon pana ministra Kalouska.

Netvrdím že jeho obhajoba kolegyně byla nečekaná,ale jeho výroky a chování už ano.Můžete se na mě zlobit jak chcete,ale všechno by mělo mít své meze.Nemohl jsem si nepovšimnout jeho rozstřesených rukou a nervozity.Možná se mýlím,ale z toho člověka čišel opravdový strach.Strach,který jsem u něj viděl snad poprvé.Nemohu se ubránit dojmu,že pan ministr si přeci jen je vědom toho,že u této zakázky bylo něco opravdu hodně špatně.

Ať vše skončí jak chce,jedna věc je jistá.A to se vracím zpět k paní Parkanové.Její jmenování ministryní obrany byla veliká chyba.Ta ženská prostě na tohle nemá a toto je velká chyba člověka,který jí do této funkce prosadil.Je možné že tohle byl i záměr,protože dosazení takové loutky do funkce dává opravdu velký prostor pro podivné zakázky.

Jsem velmi zvědav jak se tato kauza vyvrbí,ale s ohedem na to co jsem dnes v parlamentu viděl mi to nedá a jsem si jist,že pokud se tohle dostane k soudu a paní Parkanová bude pravomocně odsouzena(o čemž ale silně pochybuji),tak panu Kalouskovi bude asi hodně úzko.A zdaleka to není myšleno tak,že by přišel o stranickou kolegyni.Možná bychom se dozvěděli velmi zajímavé věci.A ono když člověku teče do bot,začne být velmi nepříjemný.

 

zpravy.idnes.cz/kalousek-telefonoval-i-policejnimu-prezidentovi-petru-lessymu-p8k-/domaci.aspx

 

Čím dál tím lépe.Den po zveřejnění mého blogu se na ministra financí řítí další problém.Nemám problém uvěřit panu Lessymu a jen si přeji,aby ten odposlech konečně uzřel světlo světa.Politika je špína,ale Kalousek se zdá být daleko špinavější než všichni ostatní.

A čím dál tím lépe.Pomalu si říkám,zda političtí obhájci paní Parkanové jí budou nosit do kriminálu i buchty.Spíš bych ale tipnul že ne.Všichni se snaží podpořit,ale je to spíše proto,aby moc nemluvila.No a jak spadne klec,titíž si oddychnou a na Vlastičku zapomenou.Pokud je obvinění pravdivé a důkazy nespochybnitelné,nechtěl bych být v její kůži.

http://www.ceskatelevize.cz/ct24/domaci/186115-policie-uz-muze-stihat-parkanovou-ma-puvodni-cenovou-nabidku-na-letadla/


Zobrazit další články tohoto autora

Další články z rubriky politika

Související články

Copyright © 2008-2018 Hups.cz. Všechna práva vyhrazena.